Canım Aşkım


Canım Aşkım
Canım Aşkım
Canım Aşkım

Her kalbin bir sahibi, her kalbin bir sevdiği vardır. Bazen insan kalbinden geçenleri söyleyemez sevdiğine. Cesareti yoktur belki de içinden geçenleri anlatmaya. Böyle durumlarda imdada yetişen en önemli şey çiçektir. çünkü çiçkler çok şey ifade eder. Özellikle sevdiğinize bir şeyler söylemek isterseniz kırmızı güller anlatır sizin yerinize bir çok şeyi.

Kırmızı gül, cipsofilya ve yeşilliklerden oluşan  Kalbimin Tek Sahibi adını verdiğimiz çiçeğimiz sizin anlatamadığınız her şeyi sevdiceğinize anlatır. Bu çiçeği alan sevdiğiniz sizin ona karşı olan duygularınızı hemen anlayacaktır. Bu kırmızı ve muhteşem güzellikteki güller sayesinde o da size karşı olan duygularını rahatlıkla açıklayacaktır.

Eğer sizin de anlatamadıklarınız, söylemek isteyip de söyleyemedikleriniz varsa kırmızı güllerden oluşan bu çiçeğimiz tam da işinizi görecek çiçektir. bu çiçekler sayesinde belki de bir ömür boyu beraber olacağınız yüreğinizin diğer yarısını bulabileceksiniz. O kalde ne duruyorsunuz, acele edin.

225 TL + KDV 
Çiçek Kodu : 953
Çiçek Fiyatı : 225 TL + KDV 
KDV Dahil : 243,00 TL


İl seçiniz :
İlçe seçiniz :
Tarihi belirleyiniz :

Bu ürüne yapılan yorumlar Yorum yazmak için tıklayın
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takip ÖdemeGüvenlikTeslimat


Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Satış Sözleşmesi Ödeme

istanbul çiçek

çiçekçi

çiçek siparişi

İptal & İade Prosedürü Güvenlik
Sık Sorulan Sorular Teslimat

Copyright© 2021 cicek-sitesi.com
Tüm Hakları Saklıdır


Tasarım & Uygulama : Ciceklive
Sefaköy armoni park avm çiçekçi  Sultangazi State Hospital çiçekçi  Beşyüzevler şafak hastanesi çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cennet mahallesi çiçekçi  Avcılar avcılar nikah salunu çiçekçi  Bağcılar medipol hastanesi çiçekçi  Bahçelievler hizmet hastanesi çiçekçi  Bakırköy devlet hastanesi çiçekçi  Başakşehir 5 etap çiçekçi  Bayrampaşa forum avm çiçekçi  Beşiktaş bosphorus hotel çiçekçi  Şirinevler oteller çiçekçi  Florya aquaflorya avm çiçekçi  Beyoğlu nikah dairesi çiçekçi  Esenler otogar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp flatofis çiçekçi  Fatih belediyesi çiçekçi  Gaziosmanpaşa İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ataköy 4,5,6,7 kısım çiçekçi  Şişli nikah salonu çiçekçi  Mecidiyeköy trump towers çiçekçi  Zeytinburnu nikah salonu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Aksaray samatya hastanesi çiçekçi  Topkapı zeytinburnu hilton hotel çiçekçi  Taksim istiklal caddesi çiçekçi  Nişantaşı valikonağı cad. çiçekçi  Maçka çiçekçi  Tarabya çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  İncirli çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Güneşli çiçekçi  istoç çiçekçi  Oto center çiçekçi  İkitelli org.san. çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yeşilyurt polat hotel çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  4 Levent çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esentepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yeniköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Akatlar çiçekçi