Saksı Çiçeği Gönder- 3 lü Massengena Yuka Çiçeği


Saksı Çiçeği Gönder- 3 lü Massengena Yuka Çiçeği
Saksı Çiçeği Gönder- 3 lü Massengena Yuka Çiçeği
Saksı Çiçeği Gönder- 3 lü Massengena Yuka Çiçeği

Saksı çiçekleri  herkesin çok sevdiği ve herkesin evinde en azından bir-iki tane bulundurduğu bitkilerdir. Saksı çiçekleri iyi bakıldıkları halde uzun yıllar aynı canlılık ve güzellikte kalabilirler. Belki de insanlar tarafından bu yüzden bu kadar çok sevilmektedirler. Hep insanlar ile iç içe olmaları da sevilmelerinin başka bir nedeni olabilir. Ayrıca saksı çiçekleri ile uğraşmak insanlar için terapi gibidir ve ruhsal yönden faydalıdır.

Eğer siz de saksı çiçklerini seviyorsanız, ya da faydalı oldukarını düşünüyor ve saksı çiçeği yetiştirmeyi düşünüyorsanız "3 lü Massengena Yuka Çiçeği"ni size tavsiye edebiliriz. Bu nadide güzellikteki saksı çiçeği hem ev ya da ofisinize renk katacak hem de sizi ruhsal olarak arındırmaya yardımcı olabilecek bir bitkidir.

3 lü Massengena Yuka Çiçeği evinizde konumlandıracağınız herhangi bir yerde havayı hemen değiştirebilecek niteliktedir. Aynı şekilde eviniz dışında ofis vs. gibi yerler için de tercih edebileceğiniz bu çiçek yakın dostlarınıza armağan edebileceğiniz kadar da kalitelidir. Bu kadar kaliteli ve güzel bir çiçek olan 3 lü Massengena Yuka Çiçeğinin ömrünü dikkatli bir bakım neticesinde uzatmak sizlerin elindedir. 3 lü Massengena Yuka Çiçeği güneş ışığını diğer bitkilere göre çok daha fazla sever. 3 lü Massengena Yuka Çiçeği direkt olarak rüzgar alan bir yerde bırakılmamalıdır. Çiçeğe su verirken suyun oda sıcaklığında olmasına dikkat edilmelidir.Ayrıca kesinlikle şebeke suyu verilemelidir. İmkan varsa içme suyu olarak kullandığınız sudan ya da bir süre dinlendirilmiş su verin.Ayrıca çiçek çok susuz kalmadığı müddetçe verilen su miktarı değişmemeli, hep aynı olmalıdır.

190 TL + KDV 
Çiçek Kodu : 1304
Çiçek Fiyatı : 190 TL + KDV 
KDV Dahil : 205,20 TL


İl seçiniz :
İlçe seçiniz :
Tarihi belirleyiniz :

Bu ürüne yapılan yorumlar Yorum yazmak için tıklayın
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takip ÖdemeGüvenlikTeslimat


Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Satış Sözleşmesi Ödeme

istanbul çiçek

çiçekçi

çiçek siparişi

İptal & İade Prosedürü Güvenlik
Sık Sorulan Sorular Teslimat

Copyright© 2021 cicek-sitesi.com
Tüm Hakları Saklıdır


Tasarım & Uygulama : Ciceklive
Sefaköy armoni park avm çiçekçi  Sultangazi State Hospital çiçekçi  Beşyüzevler şafak hastanesi çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cennet mahallesi çiçekçi  Avcılar avcılar nikah salunu çiçekçi  Bağcılar medipol hastanesi çiçekçi  Bahçelievler hizmet hastanesi çiçekçi  Bakırköy devlet hastanesi çiçekçi  Başakşehir 5 etap çiçekçi  Bayrampaşa forum avm çiçekçi  Beşiktaş bosphorus hotel çiçekçi  Şirinevler oteller çiçekçi  Florya aquaflorya avm çiçekçi  Beyoğlu nikah dairesi çiçekçi  Esenler otogar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp flatofis çiçekçi  Fatih belediyesi çiçekçi  Gaziosmanpaşa İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ataköy 4,5,6,7 kısım çiçekçi  Şişli nikah salonu çiçekçi  Mecidiyeköy trump towers çiçekçi  Zeytinburnu nikah salonu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Aksaray samatya hastanesi çiçekçi  Topkapı zeytinburnu hilton hotel çiçekçi  Taksim istiklal caddesi çiçekçi  Nişantaşı valikonağı cad. çiçekçi  Maçka çiçekçi  Tarabya çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  İncirli çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Güneşli çiçekçi  istoç çiçekçi  Oto center çiçekçi  İkitelli org.san. çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yeşilyurt polat hotel çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  4 Levent çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esentepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yeniköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Akatlar çiçekçi