Saksı Çiçeği - Menekşe


Saksı Çiçeği - Menekşe
Saksı Çiçeği - Menekşe
Saksı Çiçeği - Menekşe

Ülkemizde en çok sevilen ve yetiştirilen saksı çiçeği  menekşelerdir. İnsanlar menekşelerine gözü gibi bakarlar.Hatta onlarla konuşup sohbet ederler.Bu bir çiçksever için hiç de garipsenecek bir durum değildir. Çünkü çiçekler de canlıdır ve her canlı  ilgiden hoşlanır. Yapılan bilimsel araştırmalar ilgi gösterilen çiçeklerin ilgi gösterilmeyen çiçeklere oranla daha çabuk büyügdüğü ve daha canlı olduğunu ortaya koymuştur.

Siz de evinize bu harika menekşelerden misafir almak isterseniz yapmanız gereken tek şey saksı çiçeğimiz menekşeyi tercih etmek olacaktır. Bu güzel menekşeler siz neşelendirecek ve yaşamın gereksiz stresinden uzaklaştıracaktır.

Menekşelerin toprağı sürekli olarak nemli tutulmalıdır. Bu yüzden özellikle allttan suvermeyi tercih etmelisiniz. Alttaki haznenin su dolması durumun da 2-3 hafta bu su yeterli olur. Böyle bir durumda menekşenize 2-3 hafta su vermemelisiniz. Çünkü saksının altında biriken su çiçeğinize yeterli gelecektir. Ayrıca çiçeği sularken yapraklarına su gelmemesine özen göstermelisiniz.Çünkü yapraklara geln su yapraklarda lekeler oluşmasına neden olur. Böyel bir durumda bu yaprakların ölümüne bile neden olabilir.

59 TL + KDV 
Çiçek Kodu : 1053
Çiçek Fiyatı : 59 TL + KDV 
KDV Dahil : 63,72 TL


İl seçiniz :
İlçe seçiniz :
Tarihi belirleyiniz :

Bu ürüne yapılan yorumlar Yorum yazmak için tıklayın
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takip ÖdemeGüvenlikTeslimat


Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Satış Sözleşmesi Ödeme

istanbul çiçek

çiçekçi

çiçek siparişi

İptal & İade Prosedürü Güvenlik
Sık Sorulan Sorular Teslimat

Copyright© 2022 cicek-sitesi.com
Tüm Hakları Saklıdır


Tasarım & Uygulama : Ciceklive
Sefaköy armoni park avm çiçekçi  Sultangazi State Hospital çiçekçi  Beşyüzevler şafak hastanesi çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cennet mahallesi çiçekçi  Avcılar avcılar nikah salunu çiçekçi  Bağcılar medipol hastanesi çiçekçi  Bahçelievler hizmet hastanesi çiçekçi  Bakırköy devlet hastanesi çiçekçi  Başakşehir 5 etap çiçekçi  Bayrampaşa forum avm çiçekçi  Beşiktaş bosphorus hotel çiçekçi  Şirinevler oteller çiçekçi  Florya aquaflorya avm çiçekçi  Beyoğlu nikah dairesi çiçekçi  Esenler otogar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp flatofis çiçekçi  Fatih belediyesi çiçekçi  Gaziosmanpaşa İstinye Üniversite Hastanesi Medical Park çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Ataköy 4,5,6,7 kısım çiçekçi  Şişli nikah salonu çiçekçi  Mecidiyeköy trump towers çiçekçi  Zeytinburnu nikah salonu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Aksaray samatya hastanesi çiçekçi  Topkapı zeytinburnu hilton hotel çiçekçi  Taksim istiklal caddesi çiçekçi  Nişantaşı valikonağı cad. çiçekçi  Maçka çiçekçi  Tarabya çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  İncirli çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Güneşli çiçekçi  istoç çiçekçi  Oto center çiçekçi  İkitelli org.san. çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yeşilyurt polat hotel çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  4 Levent çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esentepe çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yeniköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Akatlar çiçekçi